Якому бізнесу вигідні вертикальні преси

Якому бізнесу вигідні вертикальні преси

З 2012 року ми виготовляємо обладнання для поводження з відходами. І найбільшу популярність за цей час здобули вертикальні преси через свою ефективність для різних сфер бізнесу.

Якому бізнесу вигідні вертикальні преси

Магазини роздрібної торгівлі. Завдяки роботі пресу ви зекономите площу на складі, де лежать непотрібні коробки чи пластик. І таке приміщення можна використовувати більш продуктивніше, наприклад, для зберігання нового товару. Зменшується пилюка на складі, створюються сприятливіші умови для роботи персоналу, заощаджуються кошти на купівлю додаткових контейнерів, зменшується частота вивезення сміття.

Так, замовник з Києва, рідше позбувається сміття і щомісяця економить понад 40% своїх коштів на вивезення. І важливим є те, що спресовані відходи мають більшу вартість при продажі заготівельним підприємствам.

Якому бізнесу вигідні вертикальні преси

Мережа оптових магазинів. Часто товар привозять у великих і міцних коробках, які звичайній людині важко стиснути. Після розпаковки картонні коробки складають в одному місці і потім працівники виносять на смітник або наймають транспорт для вивезення. Завдяки надійній системі стабілізації плити, прес легко спресує коробки в акуратні тюки. Таке сміття має більший комерційний інтерес для переробки.

Якому бізнесу вигідні вертикальні преси

Складські і логістичні центри. В таких підприємствах є чимале накопичення відходів і використання вертикальних пресів заощадить час і кошти для їх вивезення чи утилізації.

Ресторани та готелі. Зменшаться рахунки за вивіз відходів

Виробники картонно-паперової продукції. Збільшиться повторне використання та переробка залишків макулатури.

Компанії з переробки відходів. Вертикальні преси ущільнюють значні об’єми сміття.

Вертикальні преси виготовляємо із зусиллям пресування, від 4 до 50 т. І для великого об’єму відходів – потрібне більше і потужніше обладнання.