5 причин використовувати вертикальний прес для картонних відходів

Ведення бізнесу часто продукує чималий об’єм картонного та паперового сміття. І чим сильніше розвивається компанія, тим більше коробок, паперу стає непотребом. Через це виникає необхідність в додатковому приміщенні для зберігання картонних відходів і збільшується вартість на їх утилізацію. Вирішити цю проблему і оптимізувати витрати на сміття допоможе вертикальний прес.

Ось декілька його переваг!

  1. Зменшення витрат

Ущільнені картонні коробки займають набагато менше місця. Тому не потрібно додаткових сміттєвих контейнерів для їх зберігання. Частота вивезення сміття зменшиться в рази і відповідно  зменшаться витрати як на транспортування, так на зберігання відходів. Більше того, коли відходи пресуються в тюки, їх можете продати по кращій ціні компаніям, що займаються переробкою відходів.

  1. Ущільнення економить робочу площу

Преси  значно зменшать об’єм відходів. Це дозволяє більш ефективно використовувати технічне приміщення. Усі компанії та магазини, де враховується кожен сантиметр складських площ, отримають додаткове місце, яке можна використати для розміщення товару чи нового обладнання.

  1. Покращення логістики

Картонні відходи слід регулярно відвозити до підприємств з переробки відходів. Прес, який ущільнює таке сміття, зменшує кількість його транспортування, що в свою чергу покращує логістику компанії.

  1. Підвищення безпеки працівників

Прес для картону RIKO сприяє безпеці співробітників. Сумісність нашого обладнання  із стандартом EN16500, означає, що пристрій не запрацює, поки дверцята не закриються. Це виключає ризик випадкового запуску обладнання, а подвійна система безпеки виявляє кожну несправність і зупиняється прес у разі виникнення несправності.

Крім того, обладнання працює тихо, тому працівники не піддаються впливу високого рівня шуму.

  1. Зручність та економія часу

Прес просто і швидко зменшує об’єм картону у кілька разів. Після короткого інструктажу працівники зможуть без проблем пресувати відходи. Проста панель управління має лише 2 кнопки. Індикатор повного освітлення повідомляє, коли тюк готовий до прив’язки. Преси можна ставити поблизу джерела відходів і відразу ущільнювати картон.

Звичайно і це – не єдині переваги пресів RIKO. Для повнішої консультації зв’яжіть, будь ласка, з нами за номером:

+38 097 460 64 24

+38 032 290 21 79