Чому ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» працює з Riko Recycling Technology?

Сьогодні хочемо поділитись відгуком нашого постійного замовника ТОВ «АТБ-МАРКЕТ». Розмовляли із начальником сектору матеріально-технічного забезпечення ТОВ «АТБ-МАРКЕТ» Сергієм Вареником.

Які марки пресів використовує ваша компанія?

Ми закупляємо вертикальні преси RIKO RTV-4.

Чому обрали компанію RIKO Recycling Technology?

У нас компанія системна. Ми обрали на підставі тестування. RIKO RT виготовив прес і ми його тестували впродовж певного часу. Потім прийняли рішення, що він нам підходить на основі тендера. Впродовж 4-х років RIKO RT нам постачає вертикальні преса. Також займається сервісним обслуговуванням встановлених на мережі пресів. Працюємо, бо компанія сучасна. Багато робить, технічно переробляє згідно наших вимог. Дуже оперативно, швидко, без нарікань. Працювати з ними комфортно в плані термінів поставки.

Яку кількість пресів RIKO RTV-4 використовуєте в мережі?

Майже 900 пресів.

Чи використовуєте вертикальні преса інших компаній?

Так, це вертикальні преса німецької компанії «Strautmann». Є преси австрійські «MBT Umwelttechnik AG» і виробництва Данії «Bramidan».

Чим відрізняються іноземні преси від пресів RIKO RT?

Технічно вони майже однакові. І за своїм принципом роботи, і за своїми технічними характеристиками і параметрами вони плюс-мінус достатньо схожі. Перевагою RIKO RT над іноземним обладнанням є те, що це українська компанія і платить податки, тобто гроші залишаються в Україні, створюються робочі місця на підприємстві. Технічно іноземні преса і преса RIKO RT однакові, але вартість дешевша, ніж у німецьких чи австрійських. Впродовж 4-х років ми уже можемо розповісти, як воно є. Ми думали, що європейські преса будуть на голову вищі від українських, але по факту воно не так. Також є питання щодо оперативного сервісу. У випадку, якщо треба щось швидко відновити, відремонтувати, то в  іноземних компаній є проблеми з кваліфікованим персоналом по реагуванню на виклики, заявки. В RIKO RT таких проблем нема, там робота налагоджена.

Як вплинуло використання пресів RIKO RT на роботу з відходами у вашій мережі?

У нас немає великих складських приміщень де можна готувати на відправкe вторсировину, займатись тюкуванням. Обладнання, яке нам поставляє компанія RIKO RT – це преса із зусиллям 4 тони, тобто вони невеликі, компактні і енергоефективні. У цього преса потужність двигуна – 1,1 КВт.

Раніше наші вантажники брали вручну все і скидали на купу, тюкували вручну, збирали. А зараз працівник заклав усе в прес  – поліетилен чи макулатуру, зробив тюк, перевіз на візку і поскладав. Машина приїхала, тюк забрала. Для перевезення і логістики все в машині – компактно і не розкидане.  Тобто це зручно, вигідно. Вартість вторсировини підвищилась через вимоги по тюкуванню. Ціна підготовленого такого тюка дорожча на 5-10% гарантовано.

Яка ефективність від роботи обладнання?

Для співробітників магазину, вантажників зменшилась фізична праця. І по часу швидше, плюс все підготовлено. Відходи не валяються по всьому складу, розумієте, красиво, компактно, тобто місця не займає. Підвищується рівень пожежної безпеки.

Чого вдалося досягнути в роботі завдяки використання пресів RIKO RT?

Перше – зниження трудовитрат. Друге – впорядкування роботи складу. Третє – підвищити вартість на вторсировину.

Як компанія RIKO RT відноситься до гарантійних зобов’язань?

Все виконується в рамках гарантійних зобов’язань. Визначаються терміни і проблем з  обслуговуванням нема. Тобто реагують швидко, оперативно.

Як оцінюєте співпрацю з компанією Riko Recycling Technology?

Позитивно. Менеджери враховують всі зауваження, інновації. Молода команда, яка готова доробити все згідно наших вимог, коли ми хочемо щось добавити, переробити. Завжди оперативно, вчасно.