Переваги від користування вертикальним пресом RTV-5

Вертикальний прес RTV-5 розроблений для ущільнення незначної кількості сміття. Проте пресує, як малі, так і габаритні відходи: великі картонні ящики, пластикові бутлі, пет-пляшки, текстиль, плівку, папір тощо.

Технічні характеристики:

Зусилля пресування – 5 т.

Час циклу – 31 с

Потужність – 1,5 кВт

Габарити ГxШxВ – 720x935x2320 мм

Вага – 370 кг.

Прес працює від однофазного джерела живлення, тому його легко встановите на складі, технічному приміщенні, в магазині і навіть на вулиці. Сміття стискає у тюки вагою до 70 кг.

Таке обладнання допоможе справитись з відходами малим і середнім торговим центрам, супермаркетам, ресторанам, готелям, логістичним центрам, складським приміщенням. Ба більше, з відходів ви отримаєте ще й прибуток. Тюковане сміття має більшу комерційну вартість у заготівельних підприємствах.

RTV-5 працює безшумно і відповідає європейському стандарту безпеки ЄС EN16500:2014, який визначає вимоги до проектування, виготовлення і безпечного користування обладнанням для ущільнення відходів, що переробляються.

Завдяки роботі такого пресу ви економите кошти на часте вивезення відходів, на купівлю нових контейнерів і отримуєте додатковий дохід від здачі сміття на переробку.

Потрібна консультація по обладнанню?

Телефонуйте за номером: +38 097 460 64 24

Або залишайте свої контакти на сайті і наш менеджер з вами зв’яжеться!