Пункти прийому макулатури по Україні

Пунктів прийому вторсировини по всій Україні майже 3000 і щороку їх кількість  збільшується. За Національною стратегією управління відходами, до 2030 року ми маємо вийти на переробку у майже  50%  усіх відходів. А це означає, що збір і переробка сміття є досить прибутковим бізнесом.

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів підготувало сайт з інформацією про місця прийому макулатури. На карті показано де можна здати використаний папір. Вибираєте область і синім кольором показано пункти прийому макулатури та іншого сміття. Інформація на сайті постійно оновлюється.

ecomapa.gov.ua

Вражає ситуація із макулатурою. Ви знали, що українські переробники змушені купувати такі відходи закордоном, бо в нашій країні складно знайти надійного і постійного постачальника паперу? Натомість, люди чимало картонних ящиків, газет, зошитів, офісного паперу викидають на смітники, замість того, щоб зібрати і здати у пункти прийому.

Понад 15 заводів в Україні переробляють макулатуру і виготовляють з неї готову продукцію. Лідерами з виробництва є наші партнери: Рубіжанський картонно-тарний і Обухівський картонно-паперовий комбінати. Понад 60% усієї готової продукції на ринку належить саме цим підприємствам.

Отож, здача макулатури на переробку – ознака соціально-відповідального бізнесу   і принесе вам чималий дохід.