Як обладнання RIKO зменшує витрати на відходи

Якщо ви хочете ефективно позбутись відходів, то встановлення нового обладнання буде замало. Для хороших результатів вам потрібен партнер, який запропонує найкраще рішення саме для вашого бізнесу.

Кілька років тому ми почали співпрацювати з провідним інтернет-магазином із різними складами та дистрибуційними майданчиками у Румунії і Болгарії, та інших країнах Європи. Завданнями щодо поводження зі сміттям були підвищення продуктивності праці, зменшення енергоспоживання та уникнення дорогого простою машин. Кожна ділянка мала різні вимоги для відходів, тому вони вимагали індивідуальних, інноваційних рішень.

Вражаючі результати

Результати роботи говорять самі за себе. З нашою допомогою цей клієнт збільшив щільність та вагу тюка, збільшив пропускну здатність та зменшив споживання енергії на 50%. Вимоги до кожної ділянки були різними, тому ми підібрали і встановили широкий спектр обладання, зокрема: вертикальні напівавтоматичні преси Riko Recycling Technology, компактори для відходів та повністю автоматичні преси. Всі встановлені машини ущільнювали такі матеріали, як картон, загальні відходи і пластик.

Тип пресів ми обирали відштовхуючись від потреб клієнта. Ми не лише виробляємо обладнання для ущільнення сміття, але тісно співпрацюємо з замовником для розробки повного пакету ефективного поводження з відходами. Підбираємо потрібне обладнання, виконуємо монтаж пресів, вводимо в експлуатацію, проводимо інструктаж для персоналу. Надаємо гарантію і підтримку. Наше завдання – аби замовник ефективно управляв  своїми відходами з допомогою нашого обладнання і все менше непотребу потрапляло на сміттєві полігони.

Потрібне обладнання для зменшення відходів? Телефонуйте за номером:

+38 097 460 64 24

Наш менеджер проконсультує і надішле повну інформацію.