Оренда прес-компакторів

Проблема накопичення відходів є першочерговим завданням кожного підприємства. На переважній більшості  підприємствах, що займаються виробництвом, продажем, логістикою  накопичуються великі обсяги відходів. Їх доводиться складувати і вивозити. Таке нагромадження заважає нормальному функціонуванню організації, створюючи додаткові витрати і відбивається на дотриманні санітарних норм.

Чи є спосіб в рази скоротити ці витрати? Так, і дуже простий – досить взяти в оренду прес-компактор, що дозволить ефективно пресувати відходи. Завдяки пресуванню, об’єм відходів зменшується від 5 до 20 разів, а значить, так само пропорційно зменшуються витрати на їх складування і транспортування.

Які виробничі відходи можна пресувати за допомогою компактора? Найрізноманітніші: картон, пластик, відходи поліграфії, макулатуру, металеві банки, плівку чи ПЕТ пляшку, побутові відходи, біовідходи і т.д.

Прес-компактор має високу надійність, в ньому практично нема чому ламатися. Він може експлуатуватися в широкому діапазоні температур – від -50 ° C до + 50 ° C, комплектується захисними датчиками, що контролюють всі параметри його роботи та відповідає всім вимогам техніки безпеки. Компактор займає небагато місця, з ним дуже легко працювати.